Duża sieć komunikacyjna, jaka się rozwinęła pomiędzy Polską a Niemcami, dodaje możliwość szybkiego i bezproblemowego podróżowania z oraz do obu krajów.

Możemy zaoferować Państwu profesjonalne i bezpieczny busy do Niemiec na trasie między tymi dwoma krajami. Z naszych usług korzystają osoby prywatne oraz grupy zorganizowane.

Działamy głównie na terenie województw zachodniopomorskiego oraz pomorskiego, ale i nie tylko. System door to door jest doskonałym rozwiązaniem dla naszych klientów, ponieważ dzięki temu mają oni możliwość podróżowania bezpośrednio spod domu bezpośrednio do miejsca docelowego, co jest dodatkowym plusem na przewóz osób, z którego korzysta coraz więcej klientów. 

W Niemczech można nas spotkać w Bremen, Dortmund, Monachium, Basel, Stuttgart i Saarbrücken, w Polsce z kolei w Gdańsku, Słupsku, Ustce, Lęborku oraz Łebie. Nie zamykamy się jednak tylko na te miasta. 

Nasi klienci mogą skorzystać z przewozu między Polską a Niemcami, braku opłat za bagaż, door to door, możliwość przewozenia zwierząt oraz opieki licencjonowanych kierowców sprawnie posługujących się językiem niemieckim. Stałe staramy się poszerzać naszą ofertę oraz stałe podnosić naszą jakość. 

Nasz transport do Niemiec jest dostosowany o dalekich tras – wygodne wnętrze, klimatyzacja, ogrzewanie bezpieczeństwo i wiele innych wygód. Każdy z klientów wie doskonale kiedy są zaplanowane postoje oraz przyjeździe na miejsce docelowe. 

Dodatkowo można z nami wybrać się do Danii, ponieważ tutaj rowniez organizujemy przewozy pasażerskie. Można również skorzystać z możliwości umówienia się z nami na  konkretną trasę. Możecie się Państwo z nami skontaktować i skorzystać z naszej propozycji.

Zapraszamy na przewozy do Niemiec, gdzie najczęściej jeżdżą busy z trójmiasta! Możecie zapoznać się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej. Polecamy także kontakt telefoniczny, bowiem w ten sposób uzyskanie szybko niezbędne informacje.