Potrzebujecie Państwo dostać się szybko i bezproblemowo z Polski do Niemiec?

A może chcecie jechać komfortowym pojazdem? Nasza sieć komunikacyjna i busy do Niemiec jest w stanie pozwolić Wam na szybką oraz bezproblemową podróż z jednego kraju do drugiego i odwrotnie.

Swoją ofertę skierowaliśmy zarówno do osób prywatnych, jak i grup zorganizowanych. Udostępniamy pojazdy klimatyzowane wraz z wykwalifikowanymi kierowcami.

Nasza oferta zawiera przewozy z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego w systemie , dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na odbiór prosto z domu.

Organizując przewozy pomorskie dowozimy do Bremę, Dortmundu, Monachium, Basel, Saarbrucka oraz Stuttgartu. Z polski wyruszamy z Gdańska, Lęborka, Ustki, Łeby oraz Słupska.

Nasi klienci mogą liczyć na przewozy do Niemiec z Polski bardzo wygodnymi mikrobusami.

Dostarczamy również powrotne busy Gdańsk do Niemiec.

Nie pobieramy w stu procentach opłat za bagaż. Naszych klientów na ich życzenie odbieramy bezpośrednio z domu.

Wszyscy nasi kierowcy doskonale posługują się językiem niemieckim i posiadają licencje. W razie posiadania zwierząt, dajemy również możliwość ich transportu.

Nasze busy Słupsk są całkowicie dostosowane do dalekich tras. Wygodne wnętrze, ogrzewanie oraz klimatyzacja i wygodne siedzenia dają komfort podróży.

Klient również już przed podróżą wie jakie będą poszczególne przystanki w miastach oraz gdzie są planowane postoje i przerwy.

Nasza oferta jest głównie kierowana do osób, które zamieszkują w województwach zachodnio-pomorskim, pomorskim oraz kujawsko-pomorskim.

Mogą z niej skorzystać również firmy, które chcą zorganizować wyjazd firmowy, szkolenie lub wycieczkę szkolną.

Warto wiedzieć również, iż nasze busy Szczecin doskonale sprawdzają się w podróży zimą, jak i latem. Oferujemy również przewozy osób do Danii.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, to zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz nawiązania z nami kontaktu telefonicznego.

Publikacja przy współpracy z zespołem  http://beatabus.pl/